RendezvénycsarnokTamási Áron Művelődési KözpontMozi és TeleházSporttelep
PiacokCsobánc Művelődési HázKözponti oldalMűfüves Sportpálya ÖRÖKZÖLD Sportsziget
BemutatkozásSportszervezésÁltalános információkRendezvénynaptárRendezvényekVirtuális sétaSzolgáltatásokKépgalériaVendégkönyvReferenciák
 
 
 

III. Tapolca EXPO

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!

 

III. TAPOLCA EXPO – TERMELŐI – ÉS KÉZMŰVES VÁSÁR
IDŐPONT: 2019. MÁRCIUS 15-17.
HELYSZÍN: CSERMÁK JÓZSEF RENDEZVÉNYCSARNOK

2019. március 15. és március 17. között harmadik alkalommal kerül megrendezésre a Tapolca Expo – Termelői és Kézműves vásár. A rendezvény helyszíne a tavalyi évhez hasonlóan a Csermák József Rendezvénycsarnok (Tapolca, Alkotmány utca 7.). Az Expo a helyi és környékbeli termelők/vállalkozók/iparművészek termékeinek kiállítása, ahol a rendezvény szervezőinek célja alapvetően a város és térségének egyedülálló, minőségi termékeinek bemutatása, széles körű megismertetése.

 

Védnök: Dobó Zoltán – Tapolca város polgármestere


Belépőjegy: 14v év alatt ingyenes

Napijegy: 600 Ft

3 napos jegy: 1200 Ft

 


Program:

2019. MÁRCIUS 15. (PÉNTEK)

 

11.00-18.00 Helyi termékvásár

14.00 Ünnepélyes megnyitó
14.15 „Tapolcai képek” Válogatás Zentai Gábor fotógyűjteményéből
A kiállítás megnyitja Hangodi László történész-főmuzeológus

14.30-15.00 Batsányi Táncegyüttes műsora

 

2019. MÁRCIUS 16. (SZOMBAT)

 

10.00-18.00 Helyi termékvásár

11.00-11.30 Új Idők akusztik együttes fellépése

12.00-13.30 Látvány főzés Szarka Zsófival a Zsófi főzőbirodalma főzőműsor háziasszonyával

15.00-15.30 Magyarhang együttes műsora

 

2019. MÁRCIUS 17. (VASÁRNAP)

 

10.00-17.00 Helyi termékvásár

11.00-11.30 Sajcz Gábor harmonikás előadása

15.00-15.30 Lunaritas Flamenco tánccsoport előadása

16.00 Díjátadó (közönségszavazatok alapján nyertes standok és termékek díjazása)

 

Gyerekprogramok


2019.03.15:

12.00-18.00 Manófalva Jàtszóhàz

2019.03.16:

10.00-13.30 Csontváry Általános Iskola-Tavaszi játszóház

14.00-18.00 Ökoturisztikai Làtogatóközpont- A Vízi élővilág rejtelmei

2019.03.17:

10.30-11.00 Gyerekjóga Serger Zsuzsival

11.00-13.00 Lapolka Nemezműhely- Varázsceruza készítés

13.30-17.00 Rendőrség- Rendőr Marci kalandjai

 

Programváltozás jogát fenntartjuk!

 

A rendezvény ideje alatt:

  • Kézműves gyermekfoglalkozások és gyermekprogramok
  • Big Green Egg látványsütés

 


 

Kiállítók listája:

Bácsi Gabriella Csipketojásai Lovas                                                            1. stand

Salamon Anikó- Hidegen sajtolt olajok                                                        2. stand

Ro-Zita Kerámia Lovas                                                                            3. stand

Florridora’s Pantry                                                                                  4. stand

Finomság Kézműves Termékek                                                                   5. stand

ANIKA Szappan-Levendula Birtok Lesenceistvánd                                          6. stand

Csékei Méhészet Nyárád                                                                          7. stand

Petendi Pálinkaház                                                                                  8. stand

Borostyán Bőrdíszmű                                                                               9. stand

A legjobb bőr!                                                                                       10. stand

Mimiporta-Horváthné Keszthelyi Noémi kötött, horgolt portékák                      11. stand

Erdélyi Népművészet                                                                              12. stand

ProfiBag-kenyérzsákok                                                                            13. stand

Minden ami levendula és egyéb Tóti finomságok                                           14. stand

Gaby Decoration Levendulás Különlegességek                                              15. stand

Arcfestés és lufihajtogatás                                                                      16. stand

Párnabolt                                                                                         17-18. stand

Patyi Attila Termelői Méz                                                                          19. stand

Tündéranyák Csodaműhelye                                                                      20. stand

Levendula Ajándék Manufaktúra                                                                 21. stand

Farigcsa Műhely                                                                                      22. stand

Édesműhely                                                                                           23. stand

Ana Natúrkozmetikumok                                                                           24. stand

Tarkabarka Mánia                                                                                   25. stand

Vastag Gábor és Hilda Kerámiakészítés és Porcelánfestés                 26. stand, 48. asztal

Levendula Gyógynövény Szaküzlet- Quantumrezonanciás Állapotfelmérés          27. stand

Schmidt Ferenc keramikus – Fazekasház Balatoncsicsó                                   28. stand

Tűzzománc                                                                                            29. stand

Egyedi Kézműves Termékek, Keszthely                                                        30. stand

Diszeli faesztergályosok                                                                            31. stand

Csobánci Bormanufaktúra                                                                          32. stand

Hegymagasi Marhaságok                                                                       33-34. stand

STARI Sörfőzde – Balaton-felvidék Első Sörfőzdéje                                     35-36. stand

Varjas Judit Üveg és Villaékszer                                                              37-38. stand

Szalmafonó Kézművesbolt                                                                          39. asztal

Lakota mágia ékszerek                                                                              40. asztal

Faragott gyertya, ajándék                                                                         41. asztal

(Ildesign) Kávébabos dekorációk                                                                 42. asztal

Ági kézműves termékei                                                                              43. asztal

Magos Varázs                                                                                          44. asztal

Major Maja Manóbabái és kézműves termékei                                                 45. asztal

Kata bábvilága                                                                                         46. asztal

Herczegné Tóth Rita-kavicsfestés, kavicsképek                                              47. asztal

Csilla Origami Dekoráció                                                                              49. asztal

Kovács családi méhészet                                                                            50. asztal

Csali Dekor                                                                                               51. asztal

Filcességek Kicsiny Boltja                                                                            52. asztal

Csabichili&Fűszerkert                                                                                  53. asztal

Andi doboz                                                                                               54. asztal

Valódi Ásványékszerek                                                                                55. asztal

Göcsej zamata, dzsemek, lekvárok                                                                 57. asztal

Noletta Design Ékszer                                                                                  58. asztal

Erdélyi zöldségkrém-Zakuszka                                                                       59. asztal

CseRoSajt                                                                                                 60. asztal

ELVISILK Egyedi, kézzel festett hernyóselyem kendők                                        62. stand

Csaliné Németh Ágota Porcelánfestő                                                          63-64. stand

Standnál: AN-TEX Hímzőstúdió, asztalnál: AN-TEX amigurumi  65. stand, 56. asztal

Bakonyerdő Zrt.                                                                                         66. stand

Pirosmézes 

Textilkuckó                                                                                               67. stand

Quilling Dreams by Zsóka- PAPÍRMŰVES                                                         68. stand

Takács Judit vesszőfűző és Kovács Ágota – Drót és…..                                    69. stand

 

Fülöp Kertészet &Balaton Medenceépítés

 

 

Tamási Áron Művelődési Központ Foltvarró Szakköre                                         emelet

Őszi Napfény Nyugdíjas Klub Kézimunka Szakköre                                             emelet

Tapolca Városi Képzőművész-kör                                                              

Farkas Rozália - Emese Kis Csillaga Alapítvány, mesekönyvek, társasjáték             emelet

 

Gál Zsolt Fényőr                                                                              Előtér asztal 1.

Lapolka Nemezműhely, ahol a gyapjú lélekre kel                                     Előtér asztal 2.

Tési Tökmagolaj                                                                              Előtér asztal 3.

Rizné Domján Szilvia Alsóőrs Kézműves                                                Előtér asztal 4.

Nyilasi Ivett-Horgolt Figurák                                                              Előtér asztal 5.

Táncoló gyertyatartó                                                                       Előtér asztal 6.

Erika szappanmanufaktúra                                                                 Előtér asztal 7.

XXI. -századi technikával készült egyedi képeslapok és dekorációk           Előtér asztal 8.

 

Soós Tivadarné – Kürtöskalács

Big Green Egg

 
Politikai rendezvények létesítménybiztosítása

Ügyvezetői rendelkezés ide kattintva letölthető!


Álláspályázat

Tovább>>
Hurrá! Úszni tanulok!

Úszásoktatás a Tapolcai Strandon

(8300 Tapolca, Strand út 1.)

Óvodás 7-12 éves gyermekek részére

Tovább>>
Politikai rendezvény szabályozás

Ügyvezetői rendelkezés ide kattintva letölthető!


III. Tapolca EXPO
Tovább>>
IX. Szilveszteri Malom-tó úszás

2018. december 31. 11.00, Tapolca, Malom-tó part

JELENTKEZÉS

Tovább>>
További hírek
 
Pannon Interaktív